EMVH350ARA220MF60G
MFR.Part #
EMVH350ARA220MF60G
JLCPCB Part #
C2972711
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-40℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 1000hrs@125℃ 22uF 35V 5.7mm 6.3mm 69mA@100kHz ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS