EKZN160ELL102MJ16S
MFR.Part #
EKZN160ELL102MJ16S
JLCPCB Part #
C2972648
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 10mm 16V 16mm 2A@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS