EKZH350ETD271MH15D
MFR.Part #
EKZH350ETD271MH15D
JLCPCB Part #
C2972642
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 15mm 270uF 3.5mm 35V 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS