EKYA250ETD470ME111
MFR.Part #
EKYA250ETD470ME111
JLCPCB Part #
C2972626
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 250mA@100kHz 25V 2mm 47uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS