EKYA250ELL151MF111
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKYA250ELL151MF111
JLCPCB Part #
C2972623
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11mm 150uF 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS