EKMR401VSN391MR35S
MFR.Part #
EKMR401VSN391MR35S
JLCPCB Part #
C2972594
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 30mm 35mm 390uF 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS