EGXE401ETD4R7MJ20S
MFR.Part #
EGXE401ETD4R7MJ20S
JLCPCB Part #
C2972585
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+125℃ 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 4.7uF 400V 53mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS