SM7850-470KT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SM7850-470KT
JLCPCB Part #
C2972233
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.1A 1.28A 150mΩ 47uH Unshielded Inductor ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS