FERD30SM100DJFTR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
FERD30SM100DJFTR
JLCPCB Part #
C2970295
Package
PowerFLAT5x6-8
Description
100V 150uA@100V 180A 30A 970mV@30A PowerFLAT5x6-8 Diodes - General Purpose ROHS