CJAC150N03A
MFR.Part #
CJAC150N03A
JLCPCB Part #
C2963225
Package
PDFNWB5x6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5nF 1.8nF 130W 150A 2.5V 2.7mΩ@4.5V 20nF 30V 82nC@10V N-Channel PDFNWB5x6-8L MOSFETs ROHS