MM3Z6V8W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z6V8W
JLCPCB Part #
C2962425
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 300mW 30Ω 500nA@3.5V 6.4V~7.2V 6.8V SOD-323W Zener Diodes ROHS