MM3Z5V6W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z5V6W
JLCPCB Part #
C2962423
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1uA@2.5V 300mW 5.2V~6V 5.6V 80Ω SOD-323W Zener Diodes ROHS