CMFB103F3500HANT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMFB103F3500HANT
JLCPCB Part #
C2961500
Package
0805
Description
-40℃~+120℃ 1.25mm 1.25mm 10kΩ 2mm 3500K ±1% 0805 NTC Thermistors ROHS