RKS-05K472PT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RKS-05K472PT
JLCPCB Part #
C2961487
Package
0805
Description
-20%~0% -55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS