RPG-06K9531FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RPG-06K9531FT
JLCPCB Part #
C2961471
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS