TD03H4221FT
MFR.Part #
TD03H4221FT
JLCPCB Part #
C2961458
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS