TF06G1502BT
MFR.Part #
TF06G1502BT
JLCPCB Part #
C2961450
Description
-55℃~+155℃ 150V 15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS