TF06G5103FT
MFR.Part #
TF06G5103FT
JLCPCB Part #
C2961426
Package
SMD
Description
250mW 510kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS