LPN1010C
Extended
Manufacturer
Shenzhen Chip Hope Micro-Electronics
MFR.Part #
LPN1010C
JLCPCB Part #
C360168
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 14mΩ@4.5V 2.5V 273.7pF 3.8885nF 330W 5pF 70A 72nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS