TE05H1502FT
MFR.Part #
TE05H1502FT
JLCPCB Part #
C2961404
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 15kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS