TE05G2002DT
MFR.Part #
TE05G2002DT
JLCPCB Part #
C2961396
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS