TD05G3301BT
MFR.Part #
TD05G3301BT
JLCPCB Part #
C2961390
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS