TD03H3301BT
MFR.Part #
TD03H3301BT
JLCPCB Part #
C2961383
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS