TD03H1302BT
MFR.Part #
TD03H1302BT
JLCPCB Part #
C2961373
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS