TD03H10R0DT
MFR.Part #
TD03H10R0DT
JLCPCB Part #
C2961370
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω 50V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS