TD03H1021FT
MFR.Part #
TD03H1021FT
JLCPCB Part #
C2961369
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS