TD03H1000FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TD03H1000FT
JLCPCB Part #
C2961366
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 50V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS