HA0650-3R3MTA00
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
HA0650-3R3MTA00
JLCPCB Part #
C2961350
Package
SMD,7.6x7mm
Description
20mΩ 3.3uH 7A 9.5A ±20% SMD,7.6x7mm Power Inductors ROHS