HA0630-1R5MTA00
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
HA0630-1R5MTA00
JLCPCB Part #
C2961346
Package
SMD,7.6x7mm
Description
1.5uH 13A 15mΩ 7.5A ±20% SMD,7.6x7mm Power Inductors ROHS