PRS5040-151MT
MFR.Part #
PRS5040-151MT
JLCPCB Part #
C2961340
Package
SMD,5x5mm
Description
150uH 600mA 650mA 850mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS