PIO43-1R0MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
PIO43-1R0MT
JLCPCB Part #
C2961337
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1uH 3.5A 45mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS