MS127-270MT
MFR.Part #
MS127-270MT
JLCPCB Part #
C2961334
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
27uH 3.4A 3.4A 45.9mΩ ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS