MS127-180MT
MFR.Part #
MS127-180MT
JLCPCB Part #
C2961333
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
18uH 23.9mΩ 3.9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS