VLU0810-681K
MFR.Part #
VLU0810-681K
JLCPCB Part #
C2961317
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
0.6mm 680uH Drum-core inductor ±10% 插件,P=3.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS