CT81-M12Y5V1D103MSE
MFR.Part #
CT81-M12Y5V1D103MSE
JLCPCB Part #
C2961300
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 2kV 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS