S6E2C49H0AGV2000A
MFR.Part #
S6E2C49H0AGV2000A
JLCPCB Part #
C2959012
Package
LQFP-144
Description
120 12bit 12bit 2.7V~5.5V 200MHz ARM Cortex-M4F LQFP-144 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS