S6E2C59J0AGV2000A
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
S6E2C59J0AGV2000A
JLCPCB Part #
C2958998
Package
LQFP-176
Description
12bit 12bit 152 2.7V~5.5V 200MHz ARM Cortex-M4F LQFP-176 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS