S6E2CC8L0AGL2000A
MFR.Part #
S6E2CC8L0AGL2000A
JLCPCB Part #
C2958987
Package
LQFP-216(24x24)
Description
-40℃~+125℃ 128KB 12bit 12bit 190 1MB 2.7V~5.5V 200MHz 32 Bit ARM Cortex-M4F Built-in FLASH LQFP-216(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS