Q08E1D102MN0B0F0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
Q08E1D102MN0B0F0N0
JLCPCB Part #
C2958829
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 250V、400V CQC、CUL、KTL Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS