Q09B1D471KN0B0F0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
Q09B1D471KN0B0F0N0
JLCPCB Part #
C2958827
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V、400V 470pF CQC、CUL、KTL Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS