CY25200FZXC
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY25200FZXC
JLCPCB Part #
C2957327
Package
TSSOP-16
Description
0℃~+70℃ 200MHz 3.135V~3.465V 6 TSSOP-16 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS