CY7C4292V-25ASC
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY7C4292V-25ASC
JLCPCB Part #
C2954694
Package
TQFP-64(10x10)
Description
0℃~+70℃ 128Kx9 15ns 25mA 3V~3.6V 40MHz Synchronous Unidirectional Yes 输出使能、自动重传功能 TQFP-64(10x10) FIFOs Memory