CY7C433-65JI
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY7C433-65JI
JLCPCB Part #
C2954679
Package
PLCC-32(11.43x13.97)
Description
-40℃~+85℃ 12.5MHz 4.5V~5.5V 4Kx9 65mA 65ns Asynchronous No Unidirectional 输出使能、自动重传功能、上电自动复位 PLCC-32(11.43x13.97) FIFOs Memory