CY8C20234-12SXI
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY8C20234-12SXI
JLCPCB Part #
C2954483
Package
SOIC-16
Description
12MHz 13 2.4V~5.25V 8KB FLASH Others SOIC-16 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS