CY8C20324-12LQXIKC
Extended
- Manufacturer
- Infineon/Cypress Semicon
- MFR.Part #
- CY8C20324-12LQXIKC
- JLCPCB Part #
- C2954473
- Package
- QFN-24(4x4)
- Description
- -40℃~+85℃ 12MHz 2.4V~5.25V 20 512Byte 8 Bit 8KB Built-in FLASH Others QFN-24(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS