CY8C21534-24PVXIKA
MFR.Part #
CY8C21534-24PVXIKA
JLCPCB Part #
C2954406
Package
SSOP-28
Description
2.4V~5.25V 24 24MHz 8bit Others SSOP-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS