CY8C21634-24LTXIKA
MFR.Part #
CY8C21634-24LTXIKA
JLCPCB Part #
C2954402
Package
QFN-32(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 2.4V~5.25V 24MHz 28 512Byte 8 Bit 8KB 8bit Built-in FLASH Others QFN-32(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS