CY8C22345-24SXI
MFR.Part #
CY8C22345-24SXI
JLCPCB Part #
C2954397
Package
SOIC-28
Description
10bit 16KB 24 24MHz 3V~5.25V FLASH Others SOIC-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS