CY8C22345H-24PVXA
MFR.Part #
CY8C22345H-24PVXA
JLCPCB Part #
C2954395
Package
SSOP-28
Description
-40℃~+85℃ 10bit 16KB 1KB 24 24MHz 3V~5.25V 8 Bit Built-in FLASH Others SSOP-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS