CY8C24223A-12PVXET
MFR.Part #
CY8C24223A-12PVXET
JLCPCB Part #
C2954383
Package
SSOP-20
Description
12MHz 14bit 16 2.4V~5.25V 4KB 9bit FLASH Others SSOP-20 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS